Cestování | 15.4.2021

MIMOŘÁDNÁ A JEDINEČNÁ NABÍDKA NATURISTICKÁ PLAVBA PO KVARNERU NA ZCELA NOVÉ LUXUSNÍ JACHTĚ „SAN SPIRITO“


TERMÍN:  17.7. – 24.7.2021          TERMÍN PRO REZERVACI:   do 14. května ´21

TRASA: Zadar–Mali Lošinj–Cres–Krk–o.Grgur (na kotvě)–Rab–Preko-Zadar

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové klimatizované kajuty s vlastním sociálním zařízením a klasickými postelemi, WiFi, SAT-TV na kajutě

STRAVOVÁNÍ: plná penze (v sobotu polopenze), vč. nápojů k snídani

DOPRAVA: vlastním autem (parkování za cca 350 HRK/týden – bude upřesněno) nebo autobusem z řady měst v ČR (cca 2 500 Kč/os.+ příp. svozy), letadlem přímo do Zadaru (Ryanair)

OSTATNÍ: přístavní a pobytové poplatky, zástupce CK, pojištění pro případ insolvence CK

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ: rádi vám připravíme konkrétní nabídku

CENA: kajuta v podpalubí = 29.990 Kč/os., kajuta na hlavní palubě, vchod z chodby = 31.490 Kč/os., kajuta na hlavní palubě, vchod zvenku = 31.990 Kč/os.
Cena nezahrnuje: dopravu, cestovní pojištění, spropitné, nápoje na lodi kromě snídaně, vstupné do objektů

Podařilo se nám přesvědčit kpt. Anteho (SILVA), aby nám na jeden turnus pronajmul svoji zcela novou luxusní jachtu „SAN SPIRITO“. A to za cenu zcela výjimečnou – obdobná plavba na lodi této kategorie obvykle představuje celkovou částku o cca 40% vyšší. Vzhledem k výše uvedenému prosíme případné zájemce, aby nás se svojí rezervací kontaktovali nejpozději do 14.5.2021, o den později musíme Antemu potvrdit realizaci plavby, jinak nám slíbený termín „přejde“ opět do prodejního systému jeho smluvního „sezónního“ partnera.
Zvolili jsme plavbu po Kvarnerských ostrovech, které jsme již dosti dlouhou dobu s našimi jachtami nenavštívili. A navíc - městečka Mali Lošinj, Cres, Krk a Rab jsou pojmem v nabídce jadranských lokalit, ostrůvek Grgur zase nabízí perfektní koupání v nádherné zátoce. Zadar je zcela neopakovatelný nejen svými památkami, ale nově i „mořskými varhanami“ u kterých potřebnou energii pro píšťaly dodávají mořské vlny.
„SAN SPIRITO“ = 41,40 m dlouhá a 8,20 široká luxusní jachta pro max. 38 osob, s nejmodernějším vybavením, které zaručuje intimní plavbu pro všechny hosty. Kompletní navigační vybavení, požární poplachové detektory kouře, záchranné čluny, silné lodní motory a další zařízení jsou tu pro vaši osobní bezpečnost.
Moderní nekuřácké dvoulůžkové kajuty, rozmístěné jednak v podpalubí, jednak na hlavní palubě, jsou plně vybaveny klimatizací, trezorem, nočními lampičkami, pracovním stolkem, Wi-Fi, satelitní TV, sprchou, WC a toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, záchrannými vestami, zavazadlovým prostorem pod postelí, skříní, oknem nebo okénkem. Kajuty v podpalubí mají 2 kulatá okénka, kajuty na hlavní palubě okno v kajutě a okénko v koupelně.
K dispozici je extra velký plně klimatizovaný salon-restaurace na horní palubě, se samostatným barem a salonkem, LCD televizí s velkou obrazovkou, rohovým stolem pro snídani formou bufetu, bezdrátovým internetem, reproduktory a audiosystémem pro hlášení kapitána nebo vedoucího plavby , krásná velká okna pro úplnou spokojenost cestujících. Na této palubě je ještě kuchyně a kapitánský můstek.
K dispozici je rovněž venkovní otevřená, plně krytá terasa s posezením, stoly a židlemi, kterou lze v případě nepříznivého počasí (vítr, …) uzavřít odnímatelnými plastovými okny větru).
Všude samozřejmě obložení ušlechtilým dřevem, koberce, jemné LED-osvětlení schodišť, chodeb, ….
Na horní palubě je velká sluneční terasa s lehátky, její část je zastíněna pro větší pohodlí klientů. Zde si můžete také užít příjemnou koupel ve vířivce.
Loď má plaveckou plošinu těsně nad úrovní moře, 2 žebříky s držadly pro snadný přístup k vodě a dvě venkovní sprchy a vnější „mokré“ toalety.
Lodní kuchař/řka vám připraví bohaté snídaně, ještě bohatší obědy a večeře, ty vám bude servírovat lodní steward. K dispozici budou nápoje všech druhů – nealko, pivo, víno, destiláty, likéry, káva, čaj. Samozřejmě kdykoliv (mimo dobu nočního klidu) a v podstatě kdekoliv na lodi – úhrada nápojů jako obvykle na konci plavby.
V příloze vám předkládáme pár fotografií, skic a plánků lodi – více toho není, jachta je totiž ještě „jadranská panna“, noha turistova na ní dosud nevstoupila – buďte jedni z prvních. Co jsme dosud "nasbírali" najdete na našem webu "www.plavby-jadran.eu" ve fotogalerii - San Spirito.

Věříme, že vás naše zcela mimořádná nabídka, která se slovy klasika „opakuje maximálně 1x za 10 let“ zaujala a že se uvidíme s mnohými z vás v sobotu 17.7. odpoledne na molu v Zadaru.

Fotogalerie

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Volák
tel.: +420 723 001 343
Email: george106@volny.cz

Místopředseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
Email: bj-cfn@email.cz
(členské příspěvky, legitimace, známky)

Pokladník: Jaroslav Dytrych
Členka výboru: Monika Foltýnová
Člen výboru: Václav Urbánek