Neurčeno | 17.1.2022

Věstonická Venuše 2022

- - -17. června 2022 se sejdeme na tradičním víkendu Věstonická Venuše v ATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku.

Můžete se těšit na tradiční nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, hod vodou a další aktivity pro celou rodinu.

Detail:

17. června 2022 se sejdeme na tradičním víkendu Věstonická Venuše, který Českomoravská federace naturistů pořádá v ATC Merkur v Pasohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku - pokud se přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (cena bude do konce ledna upřesněna).

Hlavní program bude v sobotu 18. června 2022. Můžete se těšit na tradiční nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, hod vodou a další aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal a pro účastníky máme přislíbenou i slevu pro děti na atrakce. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque a dostatek místa pro opalování na pláži, oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na Jarek Dytrych, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych#7502).

Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím počet dospělých, počet dětí a případné speciální požadavky (vegetariáni apod.), ať vím, kolik jídel objednat a jaká omezení nahlásit. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti).

Děkuji a přeji pěkný den,

Jaroslav Dytrych


Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Volák
tel.: +420 723 001 343
Email: george106@volny.cz

Místopředseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
Email: bj-cfn@email.cz
(členské příspěvky, legitimace, známky)

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Jaroslav Dytrych
Člen výboru: Václav Urbánek