Cestování | 8.2.2022

Tak jako v posledních třiceti letech, tak i v tomto roce vám nabízí naše CK NATUR TRAVEL naturistické pobyty v FKK-resortech a hotelech v řadě zemí Evropy i mimo ní, u moře i ve vnitrozemí.
Nejžádanější jsou samozřejmě pobyty na chorvatské Istrii - ve Valaltě, Koversadě, Ulice a Solarisu. K dispozici je ubytování ve studiích s polopenzí nebo v appartmanech, resp. mobilních domcích s vlastním stravováním. Na Istrii je možno zajistit autobusovou dopravu z řady měst v Česku. Naturisté se však po dvou covidových letech pomalu, ale jistě vracejí i do dalších destinací - na Korsiku, do Ada Bojany v Černé Hoře, na Kanárské ostrovy, do Španělska, Řecka či Francie.

Tak jako v případě plaveb jachtou SILVA (viz samostatný článek), tak i zde je možno kostatovat, že se začínají projevovat kapacitní problémy. Resortů ubývá, evropští naturisté jsou "naturisticky vyhládlí". A tak se již v některých resortech a v některých termínech začínají objevovat "STOP-stavy", prostě je v některých týdnech již vyprodáno. Týká se to zejména Valalty na Istrii, hotelu Vritomartis na Krétě a postupně lze totéž předpokládat i u dalších resortů/hotelů.
Proto neváhejte a letošní dovolenou si zajistěte co nejdříve. Lze předpokládat, že v létě bude covidový virus již minimálně na "prázdninách" a tak nebude nic stát v cestě k pohodové FKK-dovolené.

Podrobnosti, ceny, slevy, foto, informace o cestovním pojištění, apod. naleznete na našem webu www.naturtravel.cz.

A na závěr - nezapomeňte uhradit členské příspěvky na rok 2022 a získat tak členskou známku INF. V řadě resortů je vyžadována (zejména od jednotlivců), v jiných máte možnost čerpat určité slevy (možno čerpat informace na webu INF).

ing. František Hájek, 603 418 474 

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Volák
tel.: +420 723 001 343
Email: george106@volny.cz

Místopředseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
Email: bj-cfn@email.cz
(členské příspěvky, legitimace, známky)

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Jaroslav Dytrych
Člen výboru: Václav Urbánek