Cestování | 28.2.2022

Po delším vyjednávání s "naším" kapitánem Antem se nám podařilo zajistit termín pro plavbu na luxusní jachtě SAN SPIRITO i v letní sezóně 2022. "Vklínili" jsme se mezi, většinou zámořské, skupiny turistů a v termínu 2.7.-9.7.2022 popluje SAN SPIRITO s našimi naturisty po trase Dubrovnik-Pomena (NP Mljet)-Korčula-Lastovo-Vis-Hvar-Split. Pro účastníky, kteří přijedou na Jadran autem nebo busem je připraven autobusový transfer ze Splitu do Dubrovníka, se zastávkou na ústřice v Malém Stonu. Letecky je možno kombinovat přílet do Dubrovníku s odletem ze Splitu. SAN SPIRITO jsme měli možnost zažít již loni, kdy jsme se plavili ze Zadaru do Kvarneru - jedná se o velice moderní jachtu pro 36 osob, s dvoulůžkovými klimatizovanými kajutami s klasickými postelemi a vlastním sociálním zařízením. V lodní kuchyni vládne znamenitý kuchař, k dispozici je lodní bar, pohodlné posezení na zádi a veliká sluneční paluba, zčásti zastíněná, s lehátky, křesílky a velkým whirpoolem. Do vody se vstupuje po schůdkách z plošiny těsně nad úrovní moře, k dispozici jsou paddleboardy a molitanové tyče.
Kompletní informace o jachtě, ceny dle typu kajuty, podrobný popis trasy, foto a videa naleznete na našem webu www.plavby-jadran.cz, SAN SPIRITO. Obzvláště působivé jsou záběry pořízené z dronu jedním z našich loňských účastníků. 
Věříme, že jak covidová, tak bezpečnostní situace v Evropě bude v létě cestování příznivá a proto neváhejte a zarezervujte si tuto exkluzivní plavbu co nejdříve - v loňském roce bylo zcela vyprodáno a i nyní se kajuty pomalu, ale jistě plní. Situaci jsou uzpůsobeny i platby - minimální záloha, doplatek měsíc před odjezdem a naše platby do zahraničí "na poslední chvíli".

Ing. František Hájek st., Natur Travel, 605 279 877  

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Místopředseda:Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: jarek.dytrych@gmail.com

 

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Člen výboru: Adam Severýn
Člen výboru: Václav Urbánek