Natur info | 26.5.2023

Věstonická Venuše 2023Od pátku 9. června 2023 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistů v ATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku - pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (menu níže).

Hlavní program bude v sobotu 10. června 2023. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba. Stejně jako loni se můžete těšit na hudební duo Midnight express.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.com, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych#7502). Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím počet dospělých a počet dětí a zda ji chcete na oba dva dny, nebo jen od sobotního oběda do nedělního rána, ať vím, kolik jídel objednat. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf Libor Hromek. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosí, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.

Plná penze - menu

Program Věstonické Venuše 2023

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Místopředseda:Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: jarek.dytrych@gmail.com

 

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Člen výboru: Adam Severýn
Člen výboru: Václav Urbánek