Cestování | 3.11.2023

Plavby na jachtě SILVA 2024 - za ceny roku 2023 - nezdražujeme

Plavby na Silvě v létě 2023, s novým kapitánem Željkem a jeho manželkou na palubě, měly velmi dobrou odezvu a proto jsme se rozhodli i v roce pokračovat v další spolupráci. Kromě skupinových textilních plaveb s označením "hudební, sportovní, ..." nabízíme i tři týdenní termíny pro naturisty - dva v červenci a jeden v první polovině srpna. Veškeré, podrobné informace naleznete na www.plavbyjadran.cz, a to včetně rozsáhlé foto- a video- galerie. 

Připravujeme - Plavbu na luxusní jachtě SAN SPIRITO 2024

I v létě roku 2024 máme zájem uspořádat naturistickou plavbu na luxusní jachtě San Spirito, s kapitánem Antem na lodním můstku. Čekáme jen, až nám Ante sdělí termín, kdy budou moci čeští, němečtí, .... naturisté prožít týden ndherné dovolené na vlnkách Jadranu. Jak to vypadalo v roce 2023 se můžete podívat na www.plavby-jadran, a to včetně působivých záběrů z dronu.

Rekreace v naturistických resortech v  létě 2024

Ve spolupráci s našimi německými, chorvatskými a českými kolegy budeme i v roce 2024 zajišťovat pobyty v naturistických resortech v Evropě i mimo ní. V současné době je již v prodeji řada resortů, např. Valalta, Solaris, Koversada, Corsica Natura, Vritomartis, Vera Playa, .... A u většiny z nich je zapotřebí se dlouho nerozmýšlet a svoji dovolenou si zaknihovat co nejdříve, poptávka ze strany evropských naturistů je velká a kapacity naturistických resortů omezená. Proto neváhejte - podrobné informace naleznete na www.naturtravel.cz.

Rekreace v naturistických centrech v období podzim 2023 - jaro 2024

V tomto období je samozřejmě nabdka naturisické dovolené omezena klimatickými poměry v Evropě. I tak je možno si svoji naturistickou dovolenou prožít zejména na Kanárských ostrovech, kde jsou naturistické, příp. LiveStyle, kapacity na Gran Canarii, Lanzarote a Fuerteventuře. Podrobné informace naleznete opět na www.naturtravel.cz.

A pokud nejste ještě členy ČFN - v některých naturistických centrech je vyžadováno členství v nadnárodní naturistické organizaci INF/FNI (tzn. v našem případě v ČFN), příp. v řadě, zejména naturistických kempů je nabízena pro členy INF/FNI řada slev. Proto neváhejte s staňte se členy.

Ing, Hájek, Natur Travel

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: predseda@cmfn.cz

 

Místopředseda: Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: mistopredseda@cmfn.cz

 

Pokladník: Adam Severýn
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: pokladnik@cmfn.cz

 

Člen výboru: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Václav Urbánek