Natur info | 7.6.2024

Od pátku 7. června 2024 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistůATC Merkur v Pasohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku. Akce je veřejně přístupná a vstup na akci je zdarma - platí se pouze vstup do ATC Merkur, případně si v ATC lze přikoupit i vstupné na Festival Radosti a Života pod Pálavou, který se koná ve stejném termínu.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku - pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (menu viz níže).

Hlavní program bude v sobotu 8. června 2024. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, závody v plavání, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba. Letos bude malá změna a vystoupí kapela KORNET.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.comna Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych). Pokud budete mít zájem o plnou penzi (dospělí: 590,– Kč/den, oba dva dny za 1080,– Kč, děti: 490,– Kč/den, oba dva dny za 980,– Kč), napište mi prosím minimálně týden předem počet dospělých a počet dětí a zda ji chcete na oba dva dny, nebo jen od sobotního oběda do nedělního rána, ať vím, kolik jídel objednat. Pokud jste vegetariáni, tak to prosím také napište, abych objednal alternativní menu. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti). V ceně plné penze bude opět započítán příspěvek na hudbu. Kdo nemá zájem o plnou penzi, může dobrovolně přispět na místě v hotovosti, nebo darovat ceny do soutěží. Pomoc s organizací dalších soutěžních disciplín je vítána (děkuji zde za loňský závod na paddleboardech a turnaj v badmintonu).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosí, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.

Věstonická Venuše 2024 - plakátek

Menu

Program Věstonické Venuše 2024

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: predseda@cmfn.cz

 

Místopředseda: Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: mistopredseda@cmfn.cz

 

Pokladník: Adam Severýn
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: pokladnik@cmfn.cz

 

Člen výboru: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Václav Urbánek