Spolek | 25.2.2021

Vážení členové ČFN,

zveme vás na valnou hromadu (členskou schůzi), která letos proběhne opět na písníku “Opaťák” u Hradce Králové v sobotu 29. května od 15:30 hod.

Hlasovací právo mají dle stanov pouze členové spolku, ale počítáme i s možností zaplatit příspěvky přímo na místě. Získání členské legitimace a mezinárodní známky je samozřejmé a budou zaslány poštou.

Sraz bude tradičně u restaurace (stánek s občerstvením) Opaťák – viz mapu: https://goo.gl/maps/iSzeFhVH9XH2. Zde bude zajištěno i občerstvení a jednací přístřešek.
Stánek se nachází přímo na nudistické pláži u písníku Opaťák asi 5 minut chůze od vlakové zastávky Opatovice nad Labem. Zaparkovat své auto lze hned u cesty na travnatém parkovišti.
Budeme se těšit na tvou účast a vezmi s sebou na výlet i rodinné příslušníky. V případě slušného počasí se budeme i koupat.
Současně zvažujeme, vzhledem k možným opatřením, kterými nám naše vláda zjednodušuje život, i možnost uspořádat valnou hromadu on-line po internetu. Pokud bychom takovou variantu byli nuceni použít, budeme vás včas informovat, jakým způsobem bychom se na internetu sešli.

Za výbor ČFN Jiří Böhm

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Volák
tel.: +420 723 001 343
Email: george106@volny.cz

Místopředseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
Email: bj-cfn@email.cz
(členské příspěvky, legitimace, známky)

Pokladník: Jan Hřebec
Členka výboru: Monika Foltýnová
Člen výboru: Václav Urbánek