Natur info | 6.7.2021

Asi jste už zaregistrovali zprávu o vznikajícím FKK kempu v Úštěku, který se v loňském roce poprvé objevil na české naturistické scéně. Práce na zvelebování kempu sice postupují pomaleji než bychom si přáli, přesto tu letos máme první opravdovou sezónu, v provozu je vedle trávníku pro stany a karavany už i prvních pár chatiček, veřejná FKK pláž v sousedství kempu láká k lenošení...

Chatka č.2Kemp ÚštěkNavíc v termínu 31.7-7.8. chystáme především pro rodiny s dětmi akci "Tvořivý týden s Asmarou". Vy a vaše děti si zde můžete osahat řadu známých i méně známých výtvarných technik, například malování na kamínky, výrobu studeného porcelánu, ketlování či enkaustiku. Nebude chybět ani bojovka s pokladem. (Akce je v ceně běžného ubytování.)

Kemp letos nabízí ubytování i v několika chatkách (36m2, 4 lůžka, kuchyňka, WC a teplá voda, parkování u chaty, 1200Kč/noc), nebo lze přijet se stanem či karavanem (2 dospělí + 2 děti za 500Kč/noc, společná venkovní kuchyňka, připojení drobných elektrospotřebičů v ceně). Sprchy jsou pro všechny společné venkovní s teplou vodou po celý den, stravování jen vlastní (případně občerstvení 200m, restaurace 1,5km). Vzhledem k omezené kapacitě je dobré si udělat včas rezervaci (v sezóně na turnusy sobota-sobota).

Ceny v textu jsou pro členy ČFN, ceník má i další položky - v případě zájmu kontaktujte správce: Václav Urbánek (vasek-a-petra@seznam.cz, tel. +420 797 846 487).

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: predseda@cmfn.cz

 

Místopředseda: Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: mistopredseda@cmfn.cz

 

Pokladník: Adam Severýn
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: pokladnik@cmfn.cz

 

Člen výboru: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Václav Urbánek