Cestování | 20.5.2022

Naši milí přátelé a příznivci,

na nějakou dobu jsme se odmlčeli, ale jsme zpět s plány na letošní sezónu.

Příspěvek bude delší, ale nabitý informacemi, tak to nevzdávejte a dočtěte ho až do konce

- - -- - -- - -

V kempu je nyní k dispozici 6 parcel pro karavany a stany, cena parcely je 500,- Kč za noc. V této částce je zahrnuto ubytování dvou dospělých a dvou dětí, další osoby jsou za příplatek( dospělí 100,- Kč/den, dítě 50,- Kč/den). Parcelu je možné si předem zarezervovat podle přiloženého plánku. Na parcelové místo se vejde karavan s autem, opravdu velký rodinný stan či dva stany menší (pokud tedy přijedou dvě spřátelené rodiny na jednu parcelu ve stejný čas, jsou náklady na noc poloviční). Parcely jsou k dispozici v průběhu července a srpna kdykoliv po předchozím zavolání, v červnu a září pouze o víkendech. V ceně ubytování je teplá voda neomezeně po celý den, elektrická přípojka pro karavan s běžnou spotřebou elektřiny (v případě opravdu velkého odběru pak doplatek 100,- Kč/den) a půjčení kanoe po celou dobu pobytu.

Pro ty, co mají rádi pohodlí pod střechou, nabízíme ubytování v chatkách. Pro náročnější je k dispozici nově zrekonstruovaná chatka pro čtyři osoby, cena je 1200,- Kč za noc. Pokud jste milovníky retra, je k dispozici chatka pro pět osob, cena je 850,- Kč za noc. V hlavní sezóně, tedy v červenci a srpnu, budou chatky k pronajmutí v týdenních turnusech sobota-sobota. Výjimkou je začátek sezony, kdy začínáme již pátkem 1. 7., cena je jako za běžný turnus so-so. Stejně jako u parcel, budou chatky v červnu a září k dispozici o víkendu, případně je možné přijet na prodloužený víkend čtvrtek-neděle. Ceny jsou v tomto případě pá-ne 3000,- Kč , nebo čt-ne 3500,- Kč za zrekonstruovanou chatku, za chatku v původním stavu pak pá-ne 2500,- Kč či čt-ne 3000,- Kč.

- - -- - -- - -

 

Všechny ceny jsou uvedeny pro členy klubu ČMFN s členskou známkou INF, pro nečleny je ceny vyšší o 10%. Pokud doposud nemáte členství Českomoravské federace naturistů, je možné se přihlásit zde: https://www.cmfn.cz/jak-se-stat-clenem/. Vzhledem k tomu, že cílíme na rekreaci rodin, samotný muž se může ubytovat pouze se členskou známkou INF.

Ceny pronájmů se pokusíme udržet po celou sezónu na této výši, pokud by ale vlivem současných nepříznivých okolností došlo ke skokovému navýšení energií, byli bychom nuceni ji mírně navýšit. Toto by se netýkalo již potvrzených a zaplacených rezervací, tam by cena zůstala původní.

Pokud se k nám chystáte se psem, je možné se ubytovat pouze na parcele po předchozí domluvě, do chatičky se psem nelze, vzhledem k možné alergii dalších ubytovaných. Pes by neměl pobíhat po kempu či jakkoliv obtěžovat další hosty.

Plánujeme i dvě speciální pobytové akce - herní víkend 1.7.-3.7., kdy si můžete zahrát známé i méně známé deskové hry a výtvarný týden 23.7.- 30.7., ve kterém budou tvořit malí i velcí. Obě akce budou mít v brzké době svoje vlastní příspěvky, kdy se podělíme o detaily .

Pokud máte jakýkoliv dotaz či přání, jsme vám k dispozici na telefonu +420 797 846 487 nebo na emailu vasek-a-petra@seznam.cz.

Toto by bylo z důležitých informací vše, takže zbývá jen dodat, že už se moc těšíme na naše věrné zákazníky i nové tváře a léto si všichni parádně užijeme

Fotogalerie

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: predseda@cmfn.cz

 

Místopředseda: Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: mistopredseda@cmfn.cz

 

Pokladník: Adam Severýn
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: pokladnik@cmfn.cz

 

Člen výboru: Pavla Asmara Bernášková
Člen výboru: Václav Urbánek