Cestování | 21.12.2022

Podařilo se nám dohodnout s "naším" dloiholetým kapitánem Antem a "vklínit se" s jedním týdenním turnusem s českými naturisty, mezi textiláky ze Zámoří. A to vše za velmi příznivých finančních podmínek. A tak vyplujeme ze Splitu směr Rogoznica, Tribunj, NP Kornati, Primošten a zpět přes Stari Grad a Jelsu do Splitu, v termínu 12.8.-19.8.2023.

San Spirito je moderní, luxusní jachta kategorie "DeLuxe", s pohodlnými, klimatizovanými a plně vybavenými kajutami, jídelním salonem, barem, sluneční palubou s lehátky, křesílky a vířivkou pro 4 osoby. Koupání probíhá z plošiny na zádi, umístěné těsně nad hladinou moře a osazené žebříčky a sprchami, k dispozici jsou i min. 2 paddleboardy a několik molitanových tyčí.
Na lodi je zajištěna 7x snídaně, 6x oběd a 3x večeře, zbývající 4 večeře si každý může realizovat, ve vlastní režii a dle své chuti, v přístavních krčmách. 
Doprava na Jadran je buď vlastní autem (parking zajištěn) nebo je možno zajistit dopravu autobusovou, vlakovou či leteckou. 

Podrobnosti, foto, videa. vč. záběrů z dronů, ceny plavby i ceny dopravy či cestovního pojištění naleznete na našem webu www.plavby-jadran.cz.
Poplujte s námi za poznáním přírodních, architektonických i historických krás Jadranu. Postačí jediné - zavolat ma 603 418 474 nebo napsat na info@naturtravel.cz. Rádi se s vámi setkáme na palubě této krásné lodi. ing. Hájek, Natur Travel

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Stanovy spolku Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Místopředseda:Jaroslav Dytrych
tel.: +420 721 165 995
E-mail: jarek.dytrych@gmail.com

 

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Člen výboru: Adam Severýn
Člen výboru: Václav Urbánek