Cestování | 21.12.2022

Podařilo se nám dohodnout s "naším" dloiholetým kapitánem Antem a "vklínit se" s jedním týdenním turnusem s českými naturisty, mezi textiláky ze Zámoří. A to vše za velmi příznivých finančních podmínek. A tak vyplujeme ze Splitu směr Rogoznica, Tribunj, NP Kornati, Primošten a zpět přes Stari Grad a Jelsu do Splitu, v termínu 12.8.-19.8.2023.

San Spirito je moderní, luxusní jachta kategorie "DeLuxe", s pohodlnými, klimatizovanými a plně vybavenými kajutami, jídelním salonem, barem, sluneční palubou s lehátky, křesílky a vířivkou pro 4 osoby. Koupání probíhá z plošiny na zádi, umístěné těsně nad hladinou moře a osazené žebříčky a sprchami, k dispozici jsou i min. 2 paddleboardy a několik molitanových tyčí.
Na lodi je zajištěna 7x snídaně, 6x oběd a 3x večeře, zbývající 4 večeře si každý může realizovat, ve vlastní režii a dle své chuti, v přístavních krčmách. 
Doprava na Jadran je buď vlastní autem (parking zajištěn) nebo je možno zajistit dopravu autobusovou, vlakovou či leteckou. 

Podrobnosti, foto, videa. vč. záběrů z dronů, ceny plavby i ceny dopravy či cestovního pojištění naleznete na našem webu www.plavby-jadran.cz.
Poplujte s námi za poznáním přírodních, architektonických i historických krás Jadranu. Postačí jediné - zavolat ma 603 418 474 nebo napsat na info@naturtravel.cz. Rádi se s vámi setkáme na palubě této krásné lodi. ing. Hájek, Natur Travel

Komentáře

Komentáře můžou vkládat pouze členové.

Nebyl vložený žádný komentář.

Jak se stát členem Příspěvky, legitimace, známky

Kontakty

Předseda: Jiří Volák
tel.: -
E-mail: -

 

Místopředseda:Jiří Böhm
tel.: +420 603 421 700
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Pokladník: Pavla Asmara Bernášková
(členské příspěvky, legitimace, známky)
E-mail: bj-cfn@email.cz

 

Člen výboru: Jaroslav Dytrych
Člen výboru: Václav Urbánek